درباره ما

درباره اکولوکس

شرکت اکولوکس با نهایت اتکا بر نیروی انسانی حرفه ای، در زمینه صنایع برودتی فعالیت خود را آغاز نمود.محصولات برند اکولوکس (ECOLUXE)، در حال حاضر یخچال فریزر های آن است که با گارانتی گلد سایروس و ارسال سریع کالا با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر و وفادار خود می باشد.این برند با شعار همواره یک ایده برتر، ارائه عالی ترین خدمات پس از فروش را سر لوحه کار خود قرار داده است و با برگرفتن از قطعات ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد و دیزاینی چشم گیر و زیبا بتواند محصول با کیفیت به مشتری ارائه دهد و در نهایت تمامی سعی خود را برای طراحی محصولات با کیفیت که همان مهندسی اطمینان نامیده می شود، انجام می دهیم که از طریق آن مشتریان خود را به سفیران سلامتی و سر زندگی تبدیل کنیم.

اکولوکس همواره یک ایده برتر

محصولات اکولوکس

محصولات اکولوکس دارای نشان استاندارد و نشان مصرف انرژی می باشد . مصرف بسیار کم محصولات به همراه آپشن های منحصر به فرد محصولات اکولوکس را هم رده ی محصولات با کیفیت خارجی کرده است . محصولات اکولوکس شامل انواع یخچال فریزر دو قلو با تنوع رنگ ، انواع یخچال فریزر با نما های تجاری کامبی سری 7 و کامبی سری 8 می باشد .

جزییات بیشتر
محصولات اکولوکس

طراحی خاص و ظرفیت بالا

یخچال فریزر های اکولوکس دارای طراحی خاص و منحصر به فرد خود هستند و فضاي كمتري را اشغال مي‌كنند. تمام یخچال فریزر ها به دلیل ساخت بهینه ، حجم بالایی از مواد را در خود نگهداری میکنند .

محافظ کمپرسور و سیستم خنك کنندگی سريع

تمام یخچال فریزر های اکولوکس دارای محافظ کمپرسور می باشد که عمر یخچال فریزر ها را به چند برابر افزایش  خواهد داد و همچنین دارای سیستم خنک کنندگی سریع هستند .

قابلیت گردش هواي چند قسمتي

تمام محصولات اکولوکس قابلیت گردش هوای چند قسمتی را دارا می باشند که بتعث میشود مواد داخل یخچال همیشه تازه نگهداری شوند .

جنس قفسه شیشه نشکن

جنس قفسه های تمامی محصولات اکولوکس شیشه ی نشکن است و کیفیت بسیار بالایی دارد .

محافظ قفل الكترونيكي و چراغ ال اي دي

یخچال فریزر های اکولوکس دارای قفل الکترونیکی و چراغ  led  جهت نور دهی مناسب در داخل یخچال می باشد.