پیام مدیر عامل

برای بنده افتخار بزرگی است که بتوانم در نقش مدیر عامل مجموعه اکولوکس (ECOLUXE)، به عنوان بهترین ارائه دهنده در یخچال فریزرهای نوفراست در ایران باشیم و در کنارگروهی از نیرو های فهیم و کاردان انسانی، فرصتی به دست آورم تا در ادامه راه این شرکت و تولید با کیفیت محصولات، تاثیر گذار باشم.
اکولوکس در طی مدت تاسیس این شرکت تجربه های فراوان کسب نموده و توانسته است با اتکا به همت و اراده جمعی مدیران و مهندسان کارآمد خود دستاوردهای ارزشمندی کسب کند و سهم قابل توجه و غیر قابل انکاری در ارائه صنعت لوازم خانگی در کشور به خود اختصاص دهد. به گمان بنده، شاخص ترین وجه تمایز و راز کارنامه درخشان اکولوکس در این است که همه پرسنل در این شرکت رسالتی سنگین به عهده گرفته اند: پیشگامی، طراحی منحصر به فرد، نوآوری، خلاقیت،کیفیت، رضایتمندی مشتریان و....
در همین حال می دانیم که چنین رسالتی به سادگی تحقق نمی یابد و نیاز به تلاش پیگیرانه و بی وقفه همه ما در رویایی با چالش های روزمره را می طلبد. امروز در کنار شرایط جدیدی که در کشورمان به وجود آمده و تحولات امید بخش که هر روز شاهدشان هستیم، چشم انداز تازه ای نیز در برابر اکولوکس گشوده شده است. باید بتوان به بهترین نحو از آنها بهرمند شویم. به باور همه ما، بزرگترین فرصتی که امروز در اختیار این شرکت قرار گرفته، فرصت نو اندیشی و تجهیز شرکت در همه ابعاد آن برای رقابت در بازار های این صنعت در داخل و خارج کشور است.
خوشحالم اعلام کنم که ما تدابیر لازم را بدین منظور اندیشیده و دستور کارمان را به خوبی تعریف و تبیین کرده ایم. ارتقای کمی و کیفی محصولات و خدمات، توسعه کسب و کار، توسعه سرمایه های انسانی و مهمتر از همه جلب اعتماد و رضایتمندی مشتریان، و اکنون اکولوکس یک برند مطرح و معتبر در صنعت لوازم خانگی کشورمان است.

امید است که در تحقق این موارد موفق باشیم و همواره یک ایده برتر می باشیم و در آینده هم بمانیم.