قوانین و مقررات

قوانین و مقررات اکولوکس

شرکت اکولوکس با توجه به احترام زیاد برای مشتریان قائل می باشد به منظور جلوگیری از مشکلات و وجود امنیت جهت خرید یکسری قوانین و مقرارتی را تعیین نموده و جهت ارائه خدمات بیشتر به مشتریان اطلاعات مربوط به آنها را دریافت خواهیم کرد . 

تمامی ایمیل های ارسالی از طرف شرکت اکولوکس با عنوان info@ecoluxe.ir می باشد . و هر گونه ایمیل با عنوان شرکت اکولوکس و ... از طرف این فروشگاه نمی باشد .

به منظور فرآیند خرید و وجود اطلاعات کافی جهت ارسال محصولات تمامی اطلاعات مربوط به مشتریان بصورت کامل دریافت می شود و بصورت کاملا امن محافظت خواهد شد .

ارتباط با مشتریان از طریق شماره های تماس و ایمیل وارد شده در سایت انجام خواهد گرفت بنابراین در زمان ثبت نام دقت لازم را به عمل آورید .

تمامی محصولات از کیفیت های درجه ی 1 بوده و دارای استاندارد می باشند .

تمامی نظراتی که توسط کاربران ثبت میشود قبل از نمایش به منظور رعایت شئونات اخلاقی بصورت غیر فعال بوده و زمان چک شدن توسط مدیریت سایت بصورت فعال و به نمایش در خواهد آمد .

حفظ و نگهداری کلمه ی عبور بر عهده ی کاربران می باشد . به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار سایر افراد قرار ندهید . و حتی المقدور از سیستم هایی که در مراکز عمومی نظیر کافی نت ها و... وجود دارند پرداخت اینترنتی را انجام ندهید . شرکت اکولوکس هویت شخصی کاربران را محرمانه دانسته و اطلاعات شخصی کاربران بصورت کاملا محرانه خواهد ماند و اطلاعات را به هیچ شخص و یا سازمانی منتثل نخواهد کرد . مگر با حکم قانونی و بصورت اجبار توسط مراجع ذیصلاح .در اختیار آنها قرار دهد.شرکت اکولوکس تمام تلاش خود را بوجود آمدن محیطی بسیار امن در خرید اینترنتی و آنلاین انجام خواهد داد . بنابراین با خیالی آسوده و با درگاه های بسیار امن بانک ملت میتوانید خرید خود را بصورت امن انجام دهید .

»»» در صورت ثبت هرگونه شکایت از شرکت اکولوکس میتوانید به صفحه ی ثبت شکایت موجود در سایت رفته و یا از طریق سایر راه های ارتباطی اقدام نمایید «««

راه های ارتباطی با شرکت اکولوکس :

شماره های تماس شرکت: 7 -02146096576

ارتباط با مشتریان: 02149028

فکس : 02146096434

ایمیل : info@ecoluxe.ir 

آدرس :تهران ، بزرگراه ستاری ، فردوس غرب ، بین خیابان لاله و سازمان برنامه ، ساختمان لاله,پلاک 495 ، واحد 5

 

اکولوکس لحظاتی پر از آرامش و سلامتی را برایتان آرزومند است . سربلند و پیروز باشید.