تاریخچه اکولوکس

متولیان مجموعه زرین کالای کاویان با بیش از سه دهه تجربه ی فروش محصولات لوازم خانگی با نهایت اتکا بر نیروی انسانی حرفه ای ، در زمینه صنایع برودتی (یخچال و فریزر های خانگی) فعالیت خود را آغاز نمود.

در نهایت در سال 1394 شرکت زرین کالای کاویان در زمینه ارائه یخچال و فریزر خانگی با برند تجاری اکولوکس ECOLUXE فعالیت خود را آغاز نمود . با توجه به پیشرفت چشم گیر و رو به رشد این شرکت در معرفی و فروش محصولات و همچنین استفاده از فناوری و استانداردهای روز دنیا و متناسب با آن تقاضای بیشتر بازار و با احساس نیاز به ایجاد تغییر در شکل ظاهری یخچال و فریزرها شرکت زرین کالای کاویان توانست با افزایش اعتماد به نیروی های کارشناس ، جوان ، متخصص و استفاده از تیم تحقیق و توسعه گام بزرگی را در ارائه محصولات خود بردارد .

محصولات برند اکولوکس در حال حاضر با گارانتی گلد سایروس و ارسال سریع کالا با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی به مشتریان گرانقدر و وفادار خود میباشد .

این برند با شعار همواره یک ایده برتر ، ارائه عالی ترین خدمات پس از فروش را سر لوحه کار خود قرار داده است و با برگرفتن از قطعات ساخته شده از مواد اولیه با کیفیت و استاندارد و طراحی چشم گیر و زیبا بتواند محصول با کیفیت به مشتری ارائه دهد و در نهایت تمامی سعی خود را برای طراحی محصولات با کیفیت که همان مهندسی اطمینان نامیده میشود ، انجام میدهیم که از طریق آن مشتریان خود را به سفیران سلامتی و سر زندگی تبدیل کنیم.

ما با مشارکت جمعی و خرد و همکاری شرکا ، تامین کنندگان ، عرضه کنندگان و مشتریان عزیز زمینه هر چه بیشتر شکوفایی محصول با کیفیت و اصیل در ایران عزیز را فراهم خواهیم ساخت.