خدمات اکولوکس

لیست خدمات قابل ارائه توسط اکولوکس

خدمات متمایز اکولوکس نسبت به سایر محصولات خارجی می تواند تولید داخل بودن و ضمانت نامه معتبر آن می باشد . وجود قطعات جانبی محصولات اکولوکس به دلیل تولید داخل می تواند یکی از عواملی باشد که خریداران را به سمت خرید از محصولات ایرانی ترغیب نماید . کیفیت بالای محصولات و قابل رقابت با محصولات خارجی ، طراحی زیبا و جشم نواز ، تنوع رنگ در محصولات و ضمانت 24 ماهه و وجود آپشن های بی نیر در یخچال فریزر های اکولوکس همگی باعث می شوند تا ایرانیان عزیزبه جای خرید محصولات خارجی ، از محصولات با کیفیت ایرانی استفاده کنند .

تولید محصولات با کیفیت

تولید محصولات با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی و رضایتمندی خریداران محترم از محصولات اکولوکس باعث خرسندی ما می باشد . اکولوکس همواره به فکر ایده های بهتر و تولید محصولات بسیار با کیفیت از نظر زیبایی و کارایی می باشد و هدف اولیه خود را رضایت خریداران محترم می داند .

تولید محصولات با کیفیت
گارانتی 24 ماهه محصولات

گارانتی 24 ماهه محصولات

یکی از مهمترین ویژگیهایی که مشتریان را راغب به خرید میکند ارائه ی ضمانت نامه رسمی و معتبر می باشد . تمامی محصولات اکولوکس دارای 24 ماه ضمانت گلد سایروس می باشد . تمامی محصولات اکولوکس از بهترین و با کیفیت ترین قطعات تولید شده و دارای عمری بسیار طولانی می باشد . یخچال فریزر های اکولوکس دارای محافظ کمپرسور می باشند که عمر یخچال را بسیار طولانی تر خواهد کرد .